Ostutingimused

1. Tooted

1.1. Konstruktsioonid OÜ e-poes, edaspidi Groundwork boots´i e-poes, olevad hinnad kehtivad ainult Groundwork boots e-poest ostetud kaupadele.

1.2. Toodete saadavus e-poes võib muutuda laoprogrammi suhtlemistsüklite vahel.

1.3. Kõik Groundwork boots e-poe tooted sisaldavad käibemaksu.

1.4. Groundwork boots e-poest ostetud tooted toimetab ostjale valitud postikapi aadressile Omniva.

1.5. Groundwork boots e-poes olevad tootepildid võivad olla illustratiivse tähendusega ja võivad esineda erineda tegelikust tootest. E-poes olevate toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

2. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

2.1. Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete klikkinud lingile „Lisage ostukorvi“. Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Teid valitud tooteid ostma.

2.2. Ostukorvis olevate toodete vaatamiseks, ostukorvist eemaldamiseks või tellimuse vormistamiseks valige päisest “Ostukorv” või „Vaata ostukorvi“.

2.3. Ostukorvis olevate toodete all on lahtrid tellija infoga. Sisestage nõutavad andmed ning klikkige nupule „Vormista”. Peale seda kuvatakse teie kinnituse saamiseks kogu seni sisestatud info (valitud tooted, tellija info), kontollige andmete õigsust. Kui andmed on õiged ja soovite vormistada tellimust, vajutage nupul “Vormista”

2.4. Peale seda Teid suunatakse tasumiskeskkonda. Kaupa ei tarnita enne arve tasumist.

2.5. Olge tellimuse vormistamise leheküljel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

2.6. Teil on võimalik tellida kaup kõikidesse Eesti Omniva postikappidesse tasuta või tellida kullertransport lisatasu eest.

2.7. Teil on võimalik tellida kaup lisatasu eest ka Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Norra ja Taani postiasutustesse.

2.8. Juhul kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse Teiega ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

3. Hinnad

3.1. Kõik Groundwork boots e-poes olevad hinnad on EUR-ides ja sisaldavad käibemaksu.

4. Toodete eest tasumine

4.1. Peale ostu vormistamist tuleb Teie ekraanile ettemaksuarve ning Teid suunatakse tasumiskekkonda. Makse aluseks olev arve saadetakse tellimuse kinnitusena elektronpostiga. Palume enne arve tasumist kontrollida, et arves sisalduvad andmed vastavad Teie tellimuses sisalduvale soovile. Kaupa ei tarnita enne arve summa laekumist meie kontole.

4.2. Toodete eest saate tasuda sobiva internetipanga kaudu või Visa ja Mastercard krediitkaardiga.

5. Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused

5.1. Tarneaeg Groundwork boots e-poest ostetud toodetele on 3 tööpäeva alates raha laekumise kuupäevast välja arvatud punktis 1.2. kirjeldatud puhul. Sellisel juhul võib tarneaeg pikeneda ning ostjale teavitatakse sellest koheselt.

5.2. Teie poolt tellitud kaubad toimetatakse teie poolt näidatud postikappi koos vajalike dokumentidega.

5.3. Nädalavahetustel ning riiklikel pühadel toimunud ost postitatakse esimesel tööpäeval.

6.Toote tagastamine

6.1. Tarbijal on õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

6.2. Toote tagastamiseks või väljavahetamiseks on vajalik tootega ostmisel kaasas olnud signeeritud arve ja tootjapoolne täidetud andmetega garantiitalong.

6.3. Toote tagastamiseks palun saatke elektronpost aadressile boots@boots.ee, tuues välja järgmine info: tagastatav toode, originaalarve number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda või täitke ära vastav tagastusvorm.

6.4. Toote saab tagastada ainult siis, kui toode on tagastades täiesti kasutamata ning originaalpakendis.

6.5. Juhul kui tarbija taganeb lepingust kasutades seadusega antud 14-päevast taganemisõigust, tagastatakse tarbijale kogu tellimuse eest tasutu, sh kauba kättetoimetamisega seotud postikulu. Raha tagastamise eelduseks on kauba tagastamise akt.

6.6. Kauba tagastamise kulu kannab täies ulatuses tarbija. Groundwork boots e-pood kannab tagasisaatmise kulud juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud tarbija poolt pakendi hoolimatul avamisel või kui kaup ei vasta tarbija tellimuses olevale tootele (st ekslikult saadetud vale toode).

7. Pretensioonide esitamise aeg ja garantii

7.1. Võlaõigusseaduse § 218 lg 2 järgi vastutab müüja tarbijalemüügi puhul asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest ostjale (pretensiooni esitamise õigus). Tarbija peab kaupleja poole pöörduma hiljemalt 2 kuu jooksul puuduse ilmemisest (VÕS § 220 lg 1). Kui asi ei vasta lepingutingimustele, võib ostja nõuda müüjalt asja parandamist või asendamist. Juhul, kui asja parandamine või asendamine ei ole võimalik või asja parandamisega/asendamisega põhjustatakse tarbijale põhjendamatuid ebamugavusi, on tarbijal õigus ka lepingust taganeda (nõuda raha tagastamist).

7.2. Kõikidel Groundwork boots e-poes olevatel toodetel on tootjapoolne garantii.

7.3. Garantiitööde teostamise aluseks on tootega ostmisel kaasas olnud signeeritud arve ja/või tootega kaasas olnud tootjapoolne täidetud andmetega garantiitalong. Toote hooldusse või parandusse toomisel/saatmisel peab toode olema puhas.

7.4. Pretensioone saab esitada ainult nende toodete kohta, mida on kasutatud sihipäraselt, vastavalt toote kasutamise eesmärgile.

8. Privaatsus ja andmekaitse

8.1. Kõik Groundwork boots e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

8.2. Groundwork boots ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele, soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist Groundwork boots andmebaasist.

9. Muud tingimused

9.1. Konstruktsioonid OÜ on õigustatud e-poe arengu ning parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje www.boots.ee kaudu. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja Groundwork boots vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

10. Ostutingimused

10.1. Ostutingimustega tutvumine on igale kliendile kohustuslik.

10.2. Ostu sooritamisega nõustub klient, et on tutvunud Groundwork boots e-poe ostutingimustega.

 

 
Groundworki esindab Eestis Konstruktsioonid OÜ, asukohaga Narva mnt. 86, Tallinn. Kokkusaamiseks ja proovimiseks helistada meie numbril 6661642.
 
boots@boots.ee
Groundwork boots saapad @ 2017